Neden Halkalı Nakliyat

Halkalı Nakliyat İstanbul, Göztepe, Beşiktaş, Bakırköy, Sarıyer, Üsküdar, Ataşehir Sigortalı halkalı Evden Eve Nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Diğer semtlerde ve illerde de hizmetimiz devam etmektedir.

Şimdi öncelikle halkalı evden eve kurumsal taşımacılık hizmeti almayı planlayan evini, iş yerini taşıyacak vatandaşlarımızın firmalara sorduğu ilk soru sigortalı taşıma konusu hakkında bilgi verelim.
Öncelikle sigorta şirketlerinin neleri kapsadığı konusuna beraber bakalım. Genel olarak sigorta şirketleri taşımacılık, Halkalı Evden Eve Nakliyat sigortalarını 3 ayrı grup altında toplamaktadırlar.

* Tam Ziya: Taşınan araçla malın birlikte tamamen zayi olması halinde güvence verir.
* Dar Teminat: Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında birlikte karşılaşacakları bir riziko neticesinde uğrayacağı zararların sigorta edilmesidir. Bu teminata girmeyen başlıca rizikolar, yükün çalınması, ıslanması ve eksilmesidir.
* Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna ulaşıncaya kadar uğrayacağı tüm zararları temin eder. Yükleme, boşaltma ve kısmi hasarlarda teminata dahildir. Malın kendi kusuru teminat dışıdır.